
In ‘BN’ers in de zorg – een leven lang MS’ stappen bekende Nederlanders in het leven van iemand met MS. Wolter Kroes en Henny Huisman ervaren een dag lang wat het betekent om met MS te moeten leven.
Wolter Kroes ontmoet Mikki. Zij is elf jaar en heeft een zeer agressieve vorm van MS. Henny Huisman ervaart hoe de simpelste dingen voor Viola een enorme en vaak onmogelijke opgave zijn geworden.
Klik hier om de uitzending BN’ers in de zorg terug te zien.
Klik hier om de uitzending van Koffietijd te bekijken waarin Wolter Kroes vertelt over zijn dag met Mikki.
Laatste nieuws
MS wereldwijd
8 augustus 2022
MS komt niet in elk land evenveel voor. In sommige delen van de wereld zijn er meer mensen met MS dan in andere delen. Op deze kaart kun je zien waar MS vaker voorkomt op de wereld, en waar minder vaak.
Gevoelsstoornissen
5 augustus 2022
Veel mensen met MS hebben gevoelsstoornissen. Dat is een stoornis waar je aan de buitenkant niets van ziet, maar waar je als MS-patiënt veel last van kunt hebben. Welke gevoelsstoornissen er zijn en wat je eraan kunt doen lees je hier.
Animatie: wat is MS?
3 augustus 2022
In deze video wil Lisa beter leren begrijpen wat MS is, omdat haar moeder deze ziekte heeft. Ken jij of ben jij iemand met MS? Deel deze animatie, zodat zoveel mogelijk mensen snappen wat MS is.
Dit bericht heeft 0 reacties